top of page

Zdjęcia biznesowe - czy ich potrzebuję?

Ostatnimi czasy dużo mówi się o tym jak olbrzymią rolę odgrywa postrzeganie danej osoby i jak znaczącym czynnikiem w kształtowaniu sukcesu zawodowego jest profesjonalny wizerunek. Dlaczego dobre zdjęcia biznesowe są ważne? Powodów jest całe mnóstwo, oto najistotniejsze:

1. Bo ludzie ufają ludziom.

Nie danym ze strony internetowej, broszury, czy zapisom w przesłanej CV-ce. Autentyczne zdjęcia właściciela firmy i jego pracowników umieszczone na stronie internetowej znacząco podnoszą wiarygodność firmy w oczach kontrahentów. Dlatego - zadbaj o dobre zdjęcia swojego zespołu, pokaż, ze zatrudniasz przyjaznych klientowi fachowców. To najskuteczniejszy sposób na zachęcenie odbiorcy do kontaktu.

2. Bo coraz częściej pierwszy kontakt to .. zdjęcie.

Dokładnie tak. Wszechobecny internet powoduje, że kontakty bezpośrednie odbywają się w późniejszym etapie i z tymi, którzy przejdą wstępną selekcję. Liczy się pierwsze wrażenie. Masz około 2 sekundy na zainteresowanie odbiorcy i zdobycie jego kredytu zaufania na tyle, by do ciebie zadzwonił, przeczytał twój tekst czy odłożył twoje CV na odpowiednie miejsce. Co najważniejsze, możesz się do tego odpowiednio przygotować

3. Bo wybieramy głównie oczami

Docierają do nas ogromne ilości danych, miliony obrazów, dlatego aby nasz przekaz został zauważony i oceniony pozytywnie musi by wysokiej jakości. Nie wystarczą już "ładne" zdjęcia do dowodu czy ujęcia zrobione przy innej okazji. Dlatego - jeśli chcesz wybić się z tłumu, dotrzeć i przekonać innych, że oferujesz to, co najlepsze, musisz dysponować dobrymi, świadomie przygotowanymi zdjęciami.

4. Bo nasz zespól przygotuje Cię do sesji kompleksowo. Począwszy od świetnie prezentującego się na zdjęciach biurowego wnętrza, profesjonalnego makijażu wykonanego przez profesjonalną wizażystkę, poprzez doradztwo w kwestii przygotowania do sesji i ubioru, instruktaż pozowania, uchwycenie świetnych ujęć ukazujących pozującego z najlepszej strony i profesjonalną obróbkę zdjęć . Efekt jest murowany.

Zapraszamy na Mini Sesje Biznesowe

Zobacz więcej naszych realizacji i ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ

Kontakt:

atelierdemomo@gmail.com

tel. 886 996 524

Wyróżnione posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
bottom of page