Ladies Day - konferencja dla kobiet z apetytem na życie


Już za nie cały miesiąc jeden z największych eventów motywacyjnych dla Pań we Wrocławiu - Ladies Day. Jak na wszystkie wydarzenia Czerwonej szpilki przystało uczestniczki otrzymają nie tylko mega dawkę wiedzy, motywacji, ogrom pozytywnej energii, ale też całe mnóstwo doznań artystycznych: Anna Wyszkoni, Kasia Mirowska, Girls on Fire.

Musicie tam byc :)!

CO W PROGRAMIE? I. Panel wykładów merytorycznych: • Renata Frączkiewicz - Dlaczego ludzie nie realizują swoich celów? • Danuta Myłek - Kobieta sukcesu - jak powinna dbać o zdrowie fizyczne, psychiczne, figurę i urodę? • Aleksander Olek Sienkiewicz - Kobiece EQ, czyli o inteligencji emocjonalnej w biznesie. II. Panel "wartościowa godzina", czyli 4 ekspertki, które przedstawią 4 najważniejsze dla siebie lekcje. Wystąpią: • Marta Kaim - Jesteś ważna! Twój czas jest teraz! • Izabela Jagosz - Fortuna kołem się toczy. Nie pozwól, by ścięła Cię z nóg • Małgorzata Ohme - Kobieca wolność III. Panel "Po drugiej stronie lustra", czyli wywiady prowadzone przez dziennikarkę Anna Matusiak z kobietami, które zdecydowały się na sukces. Podzielą się swoimi historiami, które doprowadziły je do miejsca, w którym znajdują się obecnie. Wystąpią: • Ilona Adamska - redaktor naczelna magazynu Law Business Quality oraz magazynu Imperium Kobiet. Właścicielka agencji PR. • Lucyna Pleśniar - przedsiębiorca, współwłaścicielka i prezes firmy doradztwa personalnego People.

Jakby tego wszystkiego było mało, i my tam będziemy :) ( i.. nie wiem czy was to zaskoczy ) robic zdjęcia ;). Przygotujcie się na mega spektakularne metamorfozy pod okiem stylistów, brafitterek, wizażystów, których spektakularne efekty pracy z ogromną przyjemnością, dla Was - uwiecznimy :).

Co więcej, będzie można skorzystac z oferty specjalnej Atelier de MoMo , przygotowanej specjalnie na tą okazję.

Drogie Panie, zapraszamy na nasz czerwony dywan 18 marca w Hotelu Terminal.

Uwaga! Tylko dla Was

OFERTA SPECJALNA

kupując bilety na Ladies Day z Atelier de MoMo

otrzymujesz je aż 20% taniej!

Jak to zrobic?

1. Odwiedź sklep Czerwonej Szpilki TUTAJ

2. Koniecznie wpisz nasz kod rabatowy: ATELIER

Spieszcie się, zegar tyka ! :) Po więcej informacji Dołącz do wydarzenia na FB

Gorąco polecamy - Wybierz się na Ladies Day po:

- nowe kontakty (aż 500 kobiet w jednym miejscu!) - prawdziwe historie kobiet, które wykorzystały swoją wewnętrzną siłę, by odnieść sukces - zdradzą, jak to zrobiły - sprawdzone sposoby na to, by odnosić ogromne efekty w biznesie, relacjach i życiu prywatnym - inspirację do działania i pozytywną energię, by zmienic siebie i otoczenie na lepsze DO ZOBACZENIA!!

Wyróżnione posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami