top of page

Sesje kobiece - jaka siła w nich drzemie i dlaczego lubimy je najbardziej?


Marzec :). Przy okazji zbliżającego się Dnia Kobiet i pierwszych, dosyc kapryśnych oznak wiosny, rozmyślam nad tym, co szczególnego możemy Paniom zaproponować z okazji ich święta.

Czym wywołać uśmiech na twarzach Pań?

I w ten sposób po raz kolejny wracam do punktu wyjścia, do miejsca, które naprowadziło nas na ten najbardziej szczególny, dający najwięcej satysfakcji i radości proces. Przez ostatnie miesiące wykonałyśmy całe mnóstwo sesji fotograficznych.. Począwszy od portretowania kobiet, rodzin, dzieci, poprzez sesje ślubne, reklamowe, kończywszy na biznesowych sesjach dla pań w Czerwonej Szpilce. No właśnie. Dlaczego dla kobiet?

Teraz już wiem. Otóż dlatego, że naszą misją jest, aby jak najwięcej pań czuło się ze sobą dobrze.

Poprzez sesję fotograficzną chcemy pokazać Wam to, co w Was najpiękniejsze. Uczyć koncentrowania się na swoich zaletach, odkrywania ich, jedna po drugiej, pielęgnowania z namaszczeniem. Żebyście za nie właśnie się ceniły. A jak już dotrzecie do tego cudownego miejsca komfortu i miłości do siebie - spojrzały na swoje nieliczne niedostatki z dystansem. Bo przecież cenimy różnorodność. Tak samo jak piękne jest w świecie to, że istnieje całe mnóstwo gatunków kwiatów, doceniajmy fakt, że każda z nas jest inna. Że są kobiety o szerokich biodrach i krągłych kształtach, które przyjaźnią się z tymi o drobnej sportowej sylwetce z mniejszym biustem (o ironio - zazdroszcząc sobie nawzajem ;). To smutne, że bez względu na to, jak urodziwa kobieta przed nami stoi, niestety znacząca większość sesji kobiecych rozpoczyna się tymi samymi stwierdzeniami: ja nie umiem, na pewno dobrze nie wyjdę, Ważne jest jednak dla nas to, że te sesje inaczej się kończą. Że początkowe wahania i niepewność , po jakimś czasie zastępuje zdumienie, niedowierzanie i radość. A na samym końcu zachwyt i niedosyt. Bo uwaga - ostrzegamy - ten proces jest wysoce uzależniający :)!

W każdej z nas jest coś, czym świat może się zachwycać. Piękno to nie tylko idealne kształty, a samoświadomość i odpowiednie nastawienie. Drogie Panie, pewność siebie, samoakceptacja i uśmiech na twarzy to najskuteczniejsza broń by zawojować świat! Bo zdecydowanie możemy to zrobić, nawet jeżeli nasze udo czy talia ma o parę centymetrów więcej niż pozwala na to Vogue czy Elle. Kochajcie siebie, nie zważając na innych.

A nasza wizja ? Naszą wizją jesteś Nowa Ty. Niezwykle kobieca, pewniejsza siebie i świadoma swoich wdzięków.

Obdarowałyśmy tym niezwykłym prezentem już wiele kobiet. I chcemy obdarowywać kolejne. Dlaczego? Bo jesteśmy takie same jak Wy. Mamy te same marzenia i potrzeby. I za każdym razem, gdy kolejna dziewczyna spojrzy przy nas na siebie z podziwem, pękamy z dumy, czujemy się potrzebne i spełnione. I wierzymy, że przy okazji troszeczkę ulepszamy ten świat.

To jest nasz FOTOTERAPEUTYCZNY prezent, który możesz sobie sprawić . Aaa i parę świetnych zdjęć na pamiątkę Twojej niezapomnianej Fotograficznej Przygody. GALERIE ZDJĘC

Metamorfozy kobiece

Sensualne sesje buduarowe

Sesje biznesowe

No więc, co specjalnego przygotowałyśmy na Dzień Kobiet?

PROMOCJA NA DZIEŃ KOBIET Do 21 marca możecie skorzystac 15 % rabatu na nasze sesje kobiece - portrety kobiece, sesje buduarowe, a nawet sesje biznesowe

Zajrzyj do SKLEPU

Zapraszamy także do udziału w KONKURSIE

DO wygrania sesja metamorfoza z wizażem i stylizacją w wykonaniu stylistki Agnieszki Banasiak

Szczegóły na naszym fanpage`u już jutro. Zapraszamy do udziału tutaj FANPAGE ATELIER DE MOMO

Wyróżnione posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
bottom of page