top of page

Plenerowa sesja komunijna Julki

Jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku - Maj. A wraz z nim niecierpliwie wyczekiwane przez niejedną dziewczynkę uroczystości komunijne. Przyjęcie pierwszej komunii świętej, ważni goście, cudowne białe suknie, wianki. Wszystko to pięknie komponuje się z rozkwieconym, majowym plenerem. Dziś przypominam zeszłoroczną sesję zdjęciową w ogrodzie Japońskim. W roli głównej - śliczna Julka z najbliższymi :).

Cudowne miejsce, budząca się do życia przyroda zauroczyły nas tak bardzo, że trudno było przystanąć na dłużej w jednym miejscu.

Podczas rodzinnych sesji zdjęciowych stawiamy na miłą atmosferę, co bardzo pomaga w realizacji kadrów, do których wraca się z ogromną przyjemnością. Tym razem przesympatyczni pozujący bardzo nam to ułatwili.

Zachęcamy do zadbania o te najpiękniejsze wspomnienia z Atelier de MoMo. Nasze doświadczenie i ogromny entuzjazm w tworzeniu sprawi, że powstałe podczas sesji ujęcia będą niepowtarzalną pamiątką na całe życie.

Zadbajcie o jakość swoich wspomnień. Zdjęcia z sesji komunijnej zdobić będą albumy rodzinne przez wiele lat. Warto by były przygotowane ze smakiem i wzbudzały uśmiech na twarzach gdy będziecie wspominać te, tak ważne dla Was, chwile.

Sesja komunijna może sprawdzić się też jako fantastyczny pomysł na prezent. Przygotujemy dla Państwa elegancki Voucher prezentowy. Taki upominek uradował już wiele osób.

Więcej realizacji można zobaczyć TUTAJ

Spraw radośc swoim bliskim, KUP SESJĘ

Wyróżnione posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
bottom of page