top of page

Wizerunkowa sesja zdjęciowa LPDJ Kancelaria Prawna


Dziś prezentujemy efekty jednej z realizowanych niedawno sesji biznesowej dla firmy LPDJ Consulting świadczącej usługi prawne oraz outsorcing kadr i płac. Właścicielkom zależało na przygotowaniu profesjonalnych portretów biznesowych o charakterze wizerunkowym, które miały zostać zaprezentowane na nowo powstającej stronie internetowej firmy.

Jak zwykle zaczęłyśmy od tego, co Panie, nawet te działające w biznesie lubią najbardziej, czyli od przygotowania odpowiednich stylizacji. Spośród przygotowanych przez klientki części garderoby wspólnie wybrałyśmy te, które najbardziej wg nas odpowiadały kolorystycznemu typowi urody, podkreślały sylwetkę, ale przede wszystkim nadawały biznesowy i profesjonalny charakter zdjęciom.

Kolejnym etapem było przygotowanie przez nas profesjonalnego wizażu fotograficznego. Starałyśmy się, żeby był naturalny, delikatny. Tuszował niedoskonałości i przede wszystkim podkreślał urodę naszych klientek. Jak wyszło? Można zobaczyć poniżej.

Tak przygotowane, nasze modelki zostały wprowadzone w tajniki pozowania. My przystąpiłyśmy do aranżowania scenerii i ustawiania świateł. Panie spisały się znakomicie. Najważniejsze dla nas jest to, że klientki są zadowolone z naszej usługi w postaci zdjęc. Ich nowa strona już działa i prezentuje się wyśmienicie. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić na ich stronę www.lpdjconsulting.pl i zachęcić do korzystania z ich usług.

Zachęcamy też do uczestnictwa w naszych Biznesowych Mini Sesjach zdjęciowych 15 lipca w biurowcu OVO we Wrocławiu.

Wyróżnione posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
bottom of page