top of page

Sesja biznesowa Królowej Networkingu - Doroty Mastalskiej


Jeśli bywacie na niezwykle modnych ostatnio spotkaniach networkingowych, na pewno kojarzycie tą twarz. Dorota Mastalska – twórczyni organizacji Arena Biznesu oraz projektu Skrzydła Sukcesu.


Najbardziej znana w Polsce swatka biznesowa. Jej pasją jest pomaganie przedsiębiorcom w pozyskiwaniu partnerów biznesowych i klientów. W ramach projektu Skrzydła Biznesu organizuje cykl konferencji networkingowych nastawionych na szkolenia, motywację oraz pomoc w zwiększaniu sprzedaży. Od 2008 roku w eventach Doroty wzięło udział ponad 17 000 przedsiębiorców.
Po pracy jest optymistyczną góralką, mamą Martynki. Jej główne motto brzmi: „Jeśli twierdzisz, że potrafisz – masz rację. Jeśli twierdzisz, że nie potrafisz – też masz rację.”


Jakiś czas temu w związku z przygotowywaniem nowej strony internetowej Dorota zdecydowała się na biznesową sesję zdjęciową z Atelier de Momo. Realizacja zdjęć okazała się dla nas sporym wyzwaniem, gdyż miałyśmy naprawdę niewiele czasu i musiałyśmy działać w ekspresowym tempie. Ale się udało. Dziś mam przyjemność dzielić się efektami :).A oto opinia Doroty na temat sesji :

"Zrobić dobre zdjęcie osobie, która nie jest modelką to prawdziwe wyzwanie. Doskonale poradziły sobie z tym Monika i Agnieszka. Jestem pod wrażeniem ich pracy, kreatywności, przygotowania i niezwykle pięknych efektów. Zdjęcia wyszły wspaniale. Polecam Atelier de Momo wszystkim którzy dbają o swój wizerunek, cenią profesjonalizm i po prostu potrzebują zachwycających zdjęć. Dziękuję za współpracę."

Zobacz więcej portretów biznesowych TUTAJ

Potrzebujesz zdjęc biznesowych zapoznaj się z ofertą specjalną BIZNESOWE MINI SESJE ZDJĘCIOWE z Atelier de MoMoWyróżnione posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
bottom of page