Wyjątkowe sesje świąteczne we Wrocławiu


Zbliża się magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. Dni pysznie pachnących specjałami babcinej kuchni, piernikami i tak bardzo wyczekaną przez Milusińskich, choinką.

Czas, który spędzamy z najbliższymi w domowym zaciszu, pielęgnując tak drogie nam tradycje, dbając o niepowtarzalną, magiczną oprawę tych czarujących chwil.

I właśnie o to chcemy dla was zadbać . Zatrzymać na chwilę czas, zapisać na kartach najcudowniejsze rodzinne obrazy, ujęcia radości, miłości, niepowtarzalnych chwil razem. Malować światłem portrety tych, którzy są dla was najważniejsi. Czarujące uśmiechy, ekscytację waszych malutkich skrzatów sięgających po kuszący je prezent pod choinką czy przytulających się do Babci i Dziadka.

By chwytały was za serce, ściskały wzruszeniem w gardle, powodowały uśmiech na twarzy za każdym razem gdy w przyszłości będziecie sięgać po rodzinny album. Dołożymy starań byście sięgali jak najczęściej <3.

Dwóch doświadczonych fotografów z podejściem do dzieci, o niezwykle wrażliwych na piękno duszach, uchwyci te najcenniejsze rodzinne chwile i zapisze je dla Was.

Zdjęcia, które powstaną zaprezentowane w ślicznej ramce idealnie będą nadawać się na prezent, do albumu lub do powieszenia na ścianie w formie fotoobrazu.

Jak co roku sprezentujemy Wam również śliczną bombkę z wybranym przez Was kadrem. Wyjątkowe cacko, które możecie powiesić na domowej choince lub sprezentować np. Dziadkom.

Dla wielu osób nasze sesje świąteczne przerodziły się już w tradycję. Mamy ogromną przyjemność spotykać się z wami co roku i ze wzruszeniem obserwować jak wasze dzieciaczki szybko rosną, jak bardzo się zmieniają :).

Gorąco zachęcam do rezerwowania miejsc, dołączenia do naszego wydarzenia na facebook`u TUTAJ i odbierz dodatkowe zdjęcie gratis.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej realizacji świątecznych, zapraszam na stronę https://www.atelierdemomo.com/sesje-swiateczne

Zapraszam na wyjątkowe Sesje świąteczne we Wrocławiu. Liczba miejsc jest limitowana.

Zapoznaj się z ofertą, spraw dużo radości sobie i swoim bliskim.

Wypełnij zgłoszenie online i zarezerwuj miejsce już dziś.

Do zobaczenia :)!

Wyróżnione posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami