VOUCHER

Idealny pomysł na prezent przez cały rok

 

Voucher to doskonały pomysł na prezent zarówno dla Niej jak i dla Niego. Okazji jest wiele: na święta, na urodziny, na Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Ojca...

Kiedy długo zastanawiasz się nad tym co podarować najbliższej Ci osobie Voucher staje się czymś wyjątkowym i zaskakującym, jest idealnym rozwiązaniem niemal na każdą okazję. Z naszego doświadczenia wynika, że prezent w postaci sesji zdjęciowej ucieszy co najmniej 2 osoby bo zarówno osobę obdarowaną jak i obdarowującą. Możesz to sprawdzić w każdej chwili.

 

Kilka wskazówek dlaczego Voucher na sesje zdjęciową to dobry pomysł znajdziesz na naszym blogu gdzie zdradzamy kilka powodów takiej formy prezentu. Poniżej znajdziesz kilka niezbędnych szczegółów.

1/5

Jakie sesje dostępne są w formie Vouchera?

Wyboru możesz dokonać spośród oferty na stronie www.atelierdemomo.com . Każdą naszą sesję, którą tam zobaczysz możesz zakupić w formie Vouchera, są to między innymi:

W jakiej formie mogę odebrać Voucher?

Voucher możesz odebrać w dwóch postaciach. W postaci wydruku, zapakowany i przygotowany w eleganckim opakowaniu jako kompletny prezent, który możesz wręczyć osobiście i sprawić radość najbliższej osobie, lub w formie elektronicznej jako spersonalizowany projekt z imieniem osoby obdarowanej. Wybór formy odbioru prezentu należy do Ciebie.

Kiedy i gdzie mogę zrealizować Voucher?

Voucher jest ważny 6 miesiący od chwili zakupu. Dokładna data jest wskazana na Voucherze. Aby zrealizować Voucher należy umówić się na sesję w okresie terminu jego ważności.

Standardowo realizacja sesji odbywa się na terenie Wrocławia, w zależności od wybranego pakietu w studio lub plenerze. Szczegóły sesji tj. dokładne miejsce i dogodny termin ustalane są już z osobą obdarowaną, aby w pełni mogła cieszyć się z otrzymanego prezentu.

Po upływie ważności Vouchera organizacja sesji będzie możliwa wyłącznie za zgodą Fotografa, jedynie w terminie wskazanym przez niego i za dodatkową opłatą. 

Jak zamówić Voucher?

Aby złożyć zamówienie możesz skontaktować się nami wybierając jeden ze sposobów:

 

- telefonicznie, dzwoniąc do Agnieszki 508 309 862

- poprzez fanpage

- mailowo

 

 

Masz pytania?

Skontaktuj się nami chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.